MojaKinologija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TAKSA-zasto i kako???

Ići dole

TAKSA-zasto i kako??? Empty TAKSA-zasto i kako???

Počalji od Sofronije Sre Apr 14, 2010 2:46 pm

Svaki vlasnik je vec upoznat sa sramnom taksom, koju treba da plati za svoje ljubimce, bilo da je rec o psima, mackama ili egzoticnim ljubimcima...

Uvodjenje ove takse je samo jos jedan pokazatelj da su moja pisanja bila tacna i realna, i da je ista planirana jos ranije...zanimljivo je da su protiv iste oni, koji su do nje i doveli, pa sad pozivaju na proteste...
NVO sektor je toliko insistirao na sterilizaciji i cipovanju, na sprovodjenju CNR-a, a sad se toboz bune zbog uvodjenja takse, prave razliku izmedju vlasnika rasnih pasa i mesanaca...jednostavno receno, UZAS I SRAMOTA!!!

Problem oko placanja i nije toliko strasan, jer pravi ljubitelji pasa i ostalih ljubimaca ce i to da nekako prezive, ali je problem sto ce Beograd liciti na kolektivni azil, kada oni, koji ne zele da placaju istu isteraju svoje ljubimce na ulicu. Drzava je i ovaj put pokazala da je nedostojna i nesposobna za ovu pricu, da ni na kraj pameti nema nameru da preduzme nesto valjano i resi problem napustenih zivotinja, a sto se pojedinih drustava tice, svi koji prate njihov "rad" imaju priliku da vide sta je glavna tema...to samo potvrdjuje da kada sam pisao o kredibilitetu, koji nemaju, da sam bio upravu JakoSmesno

Pre par dana sam takodje pokusavao poremecenim "zastitarima" da ukazem na problem, da ono sto oni rade ne valja, a prica se svela na licne prozivke upucene meni i mojim psima... Kad nemaju sta da odgovore, cilj je samo ukloniti i zastrasiti sagovornika.... Na FB-u se pojavila grupa, koja jasno govori ko su i sta nasi zastitari, kako rade i zasta se zalazu....
Sofronije
Sofronije
Aktivni član
Aktivni član

Broj poruka : 157

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu