MojaKinologija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lana

4 posters

Ići dole

Lana Empty Lana

Počalji od Malla Ned Sep 20, 2009 4:43 pm

Ovo je moja Lankica Srce

Lana Glishko089

Pre cetiri godine nasli smo povredjenu, isprepadanu mrsavicu punu buva. Nogica joj je bila povredjena, auto je udario... na veterinarskom su nam rekli da joj nema pomoci i da je najbolje da je uspavamo Shocked :evil: Krenuli smo dalje... Veterinari su gledali snimak noge i samo odmahivali glavom Crying or Very sad nakon duge potrage, doktor Sasa sa Zeleznika, iako stocni veterinar, pristao je da je operise. Na svu srecu uspesno flower
Nakon operacije, trebalo nam je malo vremena da je oslobodimo straha... Najpre nije htela da se pomeri sa svog peskirica, onda nije htela da izadje iz sobe, ali nakon mesec dana slobodno je skakutala (istina na tri noge) kako po stanu, tako i napolju.
Lankica je sada debeli, razmazeni, lajavi namcor, koji voli samo sebe i svoje gazde Smile i Glisu alien
Lana Glishko084
Lana Glishko067

ŠareniLanac
Malla
Malla
Novi član
Novi član

Broj poruka : 24

Nazad na vrh Ići dole

Lana Empty Re: Lana

Počalji od Sofronije Pon Sep 21, 2009 1:57 am

Nije njima dosadno, a lepo se slazu...Lana je bas lep pas a izgleda i veoma inteligentna Trčko
Sofronije
Sofronije
Aktivni član
Aktivni član

Broj poruka : 157

Nazad na vrh Ići dole

Lana Empty Re: Lana

Počalji od Kargiola Pon Sep 21, 2009 8:59 am

Oduševim se kad pročitam ovakvu pričicu sa srećnim krajem. Drago mi je zbog male lepotice! flower
Kargiola
Kargiola
Novi član
Novi član

Broj poruka : 12

Nazad na vrh Ići dole

Lana Empty Re: Lana

Počalji od Malla Pon Sep 21, 2009 10:00 am

Hvala na lepim recima albino
Jeste, jako je pametna i jako mi je drago sto je prihvatila Glisu. Lana je sada uglavnom kod mojih roditelja, mi je povremeno uzmemo na cuvanje cat

Lana Glishko106
Malla
Malla
Novi član
Novi član

Broj poruka : 24

Nazad na vrh Ići dole

Lana Empty Re: Lana

Počalji od Sofronije Pon Sep 21, 2009 3:08 pm

Na slici izgleda da izmori Glishu, kad dodje u goste Juri ....
Sofronije
Sofronije
Aktivni član
Aktivni član

Broj poruka : 157

Nazad na vrh Ići dole

Lana Empty Re: Lana

Počalji od Zozzi Pon Sep 21, 2009 6:38 pm

Hehe Lana je bas razigrana i vesela... Trčko Divna prica, i cini se da se bas raduje zivotu, i mislim da tvoji roditelji nisu mogli da pozele boljeg ljubimca Smile

Da li mozda znate koliko je stara, otprilike? Puno ceskanja za veselu bucu!

Skok
Zozzi
Zozzi
Primećen član
Primećen član

Broj poruka : 86

Nazad na vrh Ići dole

Lana Empty Re: Lana

Počalji od Malla Uto Sep 22, 2009 8:51 am

Sofronije, pre ce biti da Glisa izmori nju Konfetice
Zozzi, Lana je vise namcorasta maza, a razigrana je jedino kada je Glisa tu Smile
Mi smo izracunali da ima 4 godine i 9 meseci, jer kad smo je uzeli bila je u prvom teranju.
A sto se tice mojih roditelja i to je smesna prica Smile Naime, godinu dana pre Laninog dolaska u nas dom, uginuo je Vasa, nasa dvanaestogodisnja pudla. Moji su jako tesko to podneli i zbog toga nisu vise hteli da imaju ljubimca. Kada sam donela Lanu, prvo su se pravili ludi, kao, ne interesuje ih. "Pricuvacemo je dok se ne oporavi" albino
Par puta sam "uhvatila" tatu kako je mazi i prica joj, a kada bi mene video, pretvarao bi se da je tera od sebe Laughing
flower
Malla
Malla
Novi član
Novi član

Broj poruka : 24

Nazad na vrh Ići dole

Lana Empty Re: Lana

Počalji od Sofronije Uto Sep 22, 2009 9:35 pm

Meni je poznata prica.... "ne moze pas u stanu - necu da vidim da mi se seta - necu da ga ranim i setam - ne pada mi napamet da se vezujem - i jos dosta slicnih komentara"....

Na kraju ispadnu veci ljubitelji od nas samih :dog&boy: ... Dobro je sto u nekim situacijama ne drze rec Pas
Sofronije
Sofronije
Aktivni član
Aktivni član

Broj poruka : 157

Nazad na vrh Ići dole

Lana Empty Re: Lana

Počalji od Malla Sre Sep 23, 2009 9:56 am

Da, da "necu da je hranim i setam" Laughing ta im je najbolja.
Isti fazon su imali i kada smo mi uzeli Glisu "a posle ces nas da zoves da ga cuvamo, e pa ne moze!" a sada me stalno zovu da me pitaju kada cemo da ga dovedemo lol!
Malla
Malla
Novi član
Novi član

Broj poruka : 24

Nazad na vrh Ići dole

Lana Empty Re: Lana

Počalji od Zozzi Ned Okt 18, 2009 1:15 am

Hehe, e pa bas ste super!
Nego, htela sam da podsetim, da nam fali jos slicica Lane, ne znam da li je pozerka, ali verujem da imate dosta ovekovecenih "akcija" sa Glisom Smile a i on je manijak bounce
Zozzi
Zozzi
Primećen član
Primećen član

Broj poruka : 86

Nazad na vrh Ići dole

Lana Empty Re: Lana

Počalji od Malla Ned Okt 18, 2009 10:19 pm

Bas sam pre neki dan pronasla prve Lanine slike i nikako da ih postavim...
Ovako je izgledala Lankica kada je dosla kod nas:

Lana Lanastara2 Lana Lanastara


Nazalost, Lanu i Glisu je jako tesko slikati dok se igraju. Pre neko vece sam ih pola sata jurila po stanu i pokusavala da ih slikam, ali nisam uspela da ih uhvatim No Mnogo su brzi i nemirni bounce Pored toga, Lana mrzi fotoaparat i cim nasluti da cu da je slikam, okrece glavu i sklanja se... Ali evo jedne slicice od pre mesec dana afro

Lana Glishko088
Malla
Malla
Novi član
Novi član

Broj poruka : 24

Nazad na vrh Ići dole

Lana Empty Re: Lana

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu