MojaKinologija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OZBILJAN azil u Beogradu

5 posters

Ići dole

OZBILJAN azil u Beogradu Empty OZBILJAN azil u Beogradu

Počalji od Andryana Sub Feb 06, 2010 11:03 pm

Pomozite mi da nadjem dobar azil u Beogradu za 2 stenca stara +/- 2 meseca i zenku koja treba da se osteni...
Za sada su u parku kod Milosevog Konaka, hranim ih svaki dan ali zelim da im nadjem smestaj na suvom i toplijem mestu, i mozda im dam nadu da nadju "porodicu" koja ce ih voleti kako su to zasluzili.

Dali mi mozete preporuciti pouzdan azil gde se psi nece patiti i gde ce ih neko pomaziti i nahraniti?

U napred hvala.
Andryana
Andryana
Novi član
Novi član

Broj poruka : 24
Lokacija : BELGIJA

Nazad na vrh Ići dole

OZBILJAN azil u Beogradu Empty Re: OZBILJAN azil u Beogradu

Počalji od b&i Ned Feb 07, 2010 12:44 am

Hm ne znam kakvo je stanje u bg-u sa azilima,no kod na u Banja Luci je uzas.
jA bih preporucila mozda da ih uslikas pa stavis slike po forumima gdje god,pa mozda se nadje neko da ih uzme.
b&i
b&i
Poštovani član
Poštovani član

Broj poruka : 329
Lokacija : Banja Luka,RS

Nazad na vrh Ići dole

OZBILJAN azil u Beogradu Empty Re: OZBILJAN azil u Beogradu

Počalji od filip89kzs Ned Feb 07, 2010 2:15 am

Kao sto rece b&i to bi bilo naj pametnije da uradis u koliko im zelis sve najbolje. Bolje od toga nemoze.
filip89kzs
filip89kzs
Poštovani član
Poštovani član

Broj poruka : 348
Lokacija : Beograd,Karaburma

http://www.filipbgd89.ourpitbulls.com

Nazad na vrh Ići dole

OZBILJAN azil u Beogradu Empty Re: OZBILJAN azil u Beogradu

Počalji od Andryana Pon Feb 08, 2010 11:56 pm

Andryana
Andryana
Novi član
Novi član

Broj poruka : 24
Lokacija : BELGIJA

Nazad na vrh Ići dole

OZBILJAN azil u Beogradu Empty Re: OZBILJAN azil u Beogradu

Počalji od wolfie Uto Feb 09, 2010 9:43 am

teeesko da postoji dobar azil u beogradu..
dosta nijh se zatvara usled losih uslova.. ja moju vrcku moram isto dati u azil posto je niko ne zeli, a to je pas sa posebnim potrebama..
s tim da ce ona ici na avalu, u azil oaza, i to mozda. treba jos da vide radnici sa glavnim ljudima tamo da li mogu da je prime
wolfie
wolfie
Poštovani član
Poštovani član

Broj poruka : 285
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

OZBILJAN azil u Beogradu Empty Re: OZBILJAN azil u Beogradu

Počalji od Sofronije Uto Mar 09, 2010 10:25 am

Nazalost,cinjenica je da nema ozbiljnih i dobrih azila...kao sto sam procitao,vecina se zatvara zbog losih uslova.... Samo, neka mi neko pojasni,da li su uslovi na ulici bolji od uslova u azilu????

Kao sto sam u nekim temama vec pisao, problem je kompleksne prirode i svakom je jasno da drzava i NVO ne zele resenje ovakvih problema, vec ovu pricu koriste za neke svoje "igrarije" dok jadne zivotinje i dalje bivaju maltretirane i ubijane po ulicama....
Pa skoro smo svi imali priliku da vidimo na kanalu televizije FOX,jednu od predstavnica NVO,kako iznosi problem i upoznaje javnost....jedini utisak koji je gledalac mogao da stekne je,sazaljenje prema njoj, jer jadna iz svog dzep hrani i leci napustene zivotinje....UZAS I SRAMOTA!!!!!

U vise navrata sam pisao,kako je potrebno izgraditi azile i prihvatilia za napustene zivotinje, i sad je ova tema dokaz, da je to neminovnost i potreba, a ne hir....

Se dok nam kasica-prasica udruzenja seviraju svoju pricu situacija nece biti bolja....tko da ce opet jadne zivotinje idalje da ispastaju...
Sofronije
Sofronije
Aktivni član
Aktivni član

Broj poruka : 157

Nazad na vrh Ići dole

OZBILJAN azil u Beogradu Empty Re: OZBILJAN azil u Beogradu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu