MojaKinologija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tekstovi vezani za pse

2 posters

Ići dole

Tekstovi vezani za pse Empty Tekstovi vezani za pse

Počalji od wolfie Čet Nov 19, 2009 11:35 am

Ovaj tekst mi je ubedljivo najbolji, bar sto se tice veselije strane Very Happy
Ima ga svuda na netu, tako da ne znam gde se nalazi original..

Dragi psi i macke,

Sudovi sa otiskom sape su vasi i sadrze vasu hranu. Ostali sudovi su moji i sadrze moju hranu. Molim vas da imate na umu da stavljanje sape izmedju mog tanjira i hrane ne znaci da su taj sud i ta hrana postali vasi, niti smatram taj gest estetski prihvatljivim.

Stepenice nisu dizajnirane od strane NASCAR-a i to nije trkacka staza. Stici pre mene dole nije cilj. Saplitanje takodje nece pomoci jer ja padam brze nego sto vi trcite.

Ne mogu da kupim nesto vece od francuskog kreveta. Veoma mi je zao zbog toga. Ne zavaravajte se da cu nastaviti da spavam na kaucu radi vase udobnosti.
U stvari, psi i macke se sklupcaju kada spavaju. Postoje i drugi nacini spavanja osim maksimalnog rastezanja koje je fizicki moguce. Takodje, ispravljanje repa na jednoj strani i izbacivanje jezika na drugoj strani, kao vid prosirenja teritorije, nije nista drugo do sarkazam.

Po zadnji put, ne postoji tajni izlaz iz kupatila. Ako vas kojim cudom prestignem i uspem da zatvorim vrata za sobom, nije potrebno da grebete, mjaucete, pokusavate da okrenete kvaku i gurate vrata. Moram da izadjem na ista vrata na koja sam i usla.
Jos jedna stvar, koristim kupatilo godinama i psece/macece prisustvo unutra nije obavezno.

Pravilan redosled je da me poljubite, a onda da njusite pozadine drugih zivotinja. Ovo ne mogu vise da naglasim nego sto vec jesam!

Da bih vas umirila, okacila sam sledece poruke na ulazna vrata:

"Pravila za ljude koji ne poseduju kucne ljubimce i vole da se zale na nase":

1. Oni zive ovde, vi ne.

2. Ako ne zelite njihovu dlaku na sebi, ne prilazite namestaju.

3. Svoje ljubimce volim mnogo vise nego vecinu ljudi.

4. Za vas, to je zivotinja. Za mene, to je usvojeni/a sin/cerka, kratak/a, dlakav/a, hoda na sve cetiri noge i ne prica razgovetno. Psi i macke su bolji nego deca...jedu manje, ne traze stalno novac, lakse se treniraju, obicno se odazovu kada ih dozivate, nikada ne voze vas auto, ne izlaze da prijateljima koji koriste drogu, ne puse i ne piju, ne brinu se da budu obuceni po poslednjoj modi, ne nose vase stvari i ne treba mi zilion dolara za koledz - a ako zatrudne, uvek mozete da prodate decu.

Hvala na vasem vremenu.

Vas vlasnik/sluga/osoba koja zivi u vasoj kuci
wolfie
wolfie
Poštovani član
Poštovani član

Broj poruka : 285
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Tekstovi vezani za pse Empty Re: Tekstovi vezani za pse

Počalji od wolfie Čet Nov 19, 2009 11:36 am

uuuuuuuuuuups, tek sad sam videla da vec postoji topic na ovu temu Embarassed Embarassed Embarassed
wolfie
wolfie
Poštovani član
Poštovani član

Broj poruka : 285
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Tekstovi vezani za pse Empty Re: Tekstovi vezani za pse

Počalji od b&i Pon Nov 23, 2009 9:51 pm

jaooo odlicno he hahahahahah
sad cu to da istampam i okacim na vrata,definitivno....
"Pravila za ljude koji ne poseduju kucne ljubimce i vole da se zale na nase": -odlicnoooo Laughing Very Happy Very Happy
b&i
b&i
Poštovani član
Poštovani član

Broj poruka : 329
Lokacija : Banja Luka,RS

Nazad na vrh Ići dole

Tekstovi vezani za pse Empty Re: Tekstovi vezani za pse

Počalji od wolfie Uto Nov 24, 2009 9:26 am

Odusevila sam se kad sam procitala ovo pismo Very Happy Zato ga sada svuda postujem hahahahha
wolfie
wolfie
Poštovani član
Poštovani član

Broj poruka : 285
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Tekstovi vezani za pse Empty Re: Tekstovi vezani za pse

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu