MojaKinologija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vlasnik dobermana o Nutrivet hrani za pse

Ići dole

Vlasnik dobermana o Nutrivet hrani za pse Empty Vlasnik dobermana o Nutrivet hrani za pse

Počalji od He's a super dog Čet Jul 16, 2015 3:21 pm

Preporuka vlasnika dobermana za hranu za pse Nutrivet Instinct

„Probao sam dosta vrsta hrane za pse, ali nijedna ne može da se poredi sa NI, ovo je ubedljivo najbolja ultra premium hrana. U vrlo kratkom periodu sam primetio bolju defiiciju mišića, pas je mnogo čvršći i ma više energije, ne linja se uopšte, dlaka je sjajna i meka kao nikada do sada, stolica vrlo mala, pas nema gasove, sve pohvale! Poručio bih svakom ko hoće da priušti svom ljubimcu najbolje. P.S. Naručio sam još jedan džak odmah Smile. Neo vam se zahvaljuje puno ! Smile

Vlasnik dobermana o Nutrivet hrani za pse VwRSsP
preporuke-vlasnika-dobermana-za-nutrivet-hranu-za-pse

Na našoj zvaničnoj FB stranici, u albumu 'REKLI SU O NAMA' , možete pročitati još svedočenja i mišljenja o Nutrivet hrani za pse i mačke koju distribuiramo, kako sa tržišta Srbije i ex-Yu, tako i stranaca, širom Evope. Ovde ih možete pročitati, dovoljno je dva puta kliknuti na fotografiju da bi je uveličali:  https://www.facebook.com/media/set/?set=a.476848795670373.109277.442411479114105&type=1

Preporuke mnogo znače našim potencijalnim kupcima. Znamo da je u pitanju ishrana voljenog ljubimca koja puno utiče na dužinu i kvalitet njihovog života. Zahvaljujemo odgajivačima, vlasnicima pasa i vlasnicima mačaka koji su želeli da daju izjavu o kvalitetu Nutrivet hrane za pse i hrane za mačke koju New Instinct doo distribuira širom Srbije.

011/2831 727, 063/8735 171 www.new-instinct.com
He's a super dog
He's a super dog
Novi član
Novi član

Broj poruka : 24

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu